Hotel Hoffmeister Praha

.Hotel Hoffmerister se nachází na úpatí Starých zámeckých schodů, v těsném sousedství Hradčan a Pražského hradu, v oblasti chráněné organizací UNESCO, na dosah nejen od všech nejvýznamnějších kulturních pamětihodností, ale i od obchodního a společenského centra města. Praha má mnoho jmen - zlatá, stověžatá, matka měst, ale pro ty, kteří ji opravdu znají je Praha Magická. Adolf Hoffmeister, elegantní světoběžník, milovník umění, dobrého jídla a čistého vína, znal kouzla Prahy, věděl, že je perlou evropské kultury.


A poněvadž byl nejen karikaturista, malíř, spisovatel, básník, dramatik, diplomat ale především dobrý přítel mnoha lidí, šířil zvěsti o tajemném kouzle překrásného města po celém světě. Bravurní portréty největších osobností první poloviny dvacátého století, tak jak je autor poznal, pochopil a nakreslil, jsou součástí interiéru hotelu a dávají mu další, zcela zvláštní půvab. Přátelé Adolfa Hoffmeistera, osobnosti a umělci slavných jmen, přijímali pozvání, navštěvovali toto magické město a podléhali jeho kouzlu. Tato tradice pohostinnosti pokračuje.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-hoffmeister@toprague.cz
Adresa: Pod Bruskou 7 Praha


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Hoffmeister Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Hoffmeister Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Hodnotový voucher:


Věnujete hodnotový voucher a nemusíte vyzvídat, kdy má obdarovaný čas anebo o jaké hotelové služby by mohl mít zájem. Příjemce voucheru si vše může vybat sám a tím se Váš dárek stane hodnotným i milým překvapením. Platnost voucheru jeden rok poskytne dostatek času k jeho čerpání. Náš voucher si můžete přizpůsobit:


Náhled:

Dárkový voucher

Hotel Hoffmeister Praha ❤ Předplacený voucher na čerpání hotelových služeb


v hodnotě 5 000 Kč
Číslo voucheru: 000 000 000                 Platnost do: 01.12.2021

Přejeme krásný pobyt.

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist